Nişantaş Mah. Nalan sok 8/B Selçuklu / KONYA
0555 406 80 07 karatas_logi@hotmail.com

Konya Asansörlü Nakliyat

Konya Asansörlü Nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firma Karataş Nakliyat firmasıdır. Çünkü Konya evden eve nakliyat hizmetlerimizin başında Asansörlü nakliyat gelmekte ve müşterilerimize bu hizmeti en uygun biçimde sunmaktayız. Eşyaların zarar görme olasılığını minimum seviyeye indirmek ve taşınma işlemini en kısa sürede tamamlamak için gereken evden eve nakliyat hizmet türüdür.

Yüksek daireli binalarda oturan müşterilerimize taşınma işlemini asansörlü olarak yapmakta ısrarcıyızdır. En zor ve ağır eşyalarınızın stressiz bir şekilde taşınmasını sağlayan ve bu sırada oluşabilecek olan tüm sorumluluğu üzerine alan Karataş Nakliyat, Asansörlü nakliyat hizmetini en ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Her işte olduğu gibi asansörlü taşımacılık belli aşamalardan ve kurallardan oluşmaktadır. Öncelikle eşyalarınız battaniye,streç, köpük gibi ambalaj malzemeleri ile paketlenir buradan Paketleme Hizmetimiz'e göz atabilirsiniz. Daha sonra asansörlü aracımız eşyalarınızı indirmek için evinizin konumuna göre kurulumu yapılır. Kurulum için cam ya da balkon tercihleri yapılır.Sonuç olarak asansörlü taşımacılık başlamış olur.

Konya'da Asansörlü nakliyat hizmeti alacak bir kişi öncelikle müşteri temsilcimiz evin konumu hakkında bilgiler vermelidir. Örnek olarak caddeye yakın, kaldırım çok dar, balkon arka tarafta aracınız o tarafa geçemez gibi bilgilendirme yapılır. Bu bilgiler neticesinde temsilcimiz nakliyat fiyatı konusunda ve yapılabilecek işlemler hakkında sizi detaylı bilgilendirecektir. Gerek duyulması durumunda Karataş Nakliyat Hizmetlerimiz içinde bulunan Ücretsiz Expertiz ekibimiz evinizi ve konumunu incelemeye gelecektir.

Eğer ki Karaman ilindeyseniz şubelerimizden olan Karaman Evden Eve Nakliyat firması olan Karamanoğlu Nakliyat şubemizi de ziyaret ederek nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Karaman nakliyatta da evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ev eşyası taşıma, ev eşyası nakliyesi, sigortalı taşımacılık, sigortalı nakliyat, sözleşmeli nakliyat gibi hizmetlerden faydalana bilirsiniz.

Google arama için öneriler: Konya Evden Eve Nakliyat,Konya Nakliyat,Konya Nakliyat Firmaları,Karaman Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Sigortalı Nakliyat,Sözleşmeli Nakliyat;gibi anahtar kelimelerlekonya da nakliyat hizmeti veren lider firmalarının web sitelerini listeleyecektir.