Nişantaş Mah. Nalan sok 8/B Selçuklu / KONYA
0555 406 80 07 karatas_logi@hotmail.com

Konya İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı

Hizmetlerimiz sadece evden eve nakliyat değildir. Konya da iş yeri ve ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. İş yerlerinin eşyaları ev eşyalarına denk olduğu sürece bu nakliyat hizmetimizden faydalanılabilir. İş yeri ve Ofis taşımacılığı denildiğinde hizmet kapsamı yanlış anlaşılıp inşaat malzemeleri keskin ve ağır malzemelerinde taşınabileceği algısı oluşmakta ancak araçlarımız mobilya ve beyaz eşya gibi yani ev tipi malzemeler için özel hazırlandığından aracımızın zarar görme ihtimalinden dolayı inşaat malzemeleri taşımamaktayız.

Konya da nakliyat hizmeti almadan önce Karataş Nakliyat'ı ziyaret edip teklif almanızı tavsiye ediyoruz. Merdiven altı dediğimiz illegal kişi veya kişilerin kalitesiz, belgesiz ve tecrübesiz elemanlarıyla emeklerinizin karşılığı eşyalarınıza zarar vermesini istemeyiz. Bu durum Konya evden eve nakliyat firmalarının hakkında olumsuz etkilere yol açacaktır.

Karataş Nakliyat siz değerli müşterilerimizle aramızda imzalayacağımız sözleşmemiz eğer isterseniz sigortalı nakliyat hizmetimiz ile iş yeri ofis malzemelerinizi teslim ettiğiniz gibi sağlam çiziksiz olarak teslim alırsınız.

Eşyalarınızı demontaj bilgisi olmayan kişilerce parçalarına ayırmayınız. Dilerseniz Karataş Nakliyat’ın Montaj ve Demontaj Hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Eğer ki Karaman ilindeyseniz şubelerimizden olan Karaman Evden Eve Nakliyat firması olan Karaman Nakliyat şubemizi de ziyaret ederek nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Karaman nakliyatta da evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ev eşyası taşıma, ev eşyası nakliyesi, sigortalı taşımacılık, sigortalı nakliyat, sözleşmeli nakliyat gibi hizmetlerden faydalana bilirsiniz.

Google arama için öneriler: Konya Evden Eve Nakliyat, Konya Nakliyat, Konya Nakliyat Firmaları, Karaman Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Sigortalı Nakliyat, Sözleşmeli Nakliyat; gibi anahtar kelimelerle konya da nakliyat hizmeti veren lider firmalarının web sitelerini listeleyecektir.