Nişantaş Mah. Nalan sok 8/B Selçuklu / KONYA
0555 406 80 07 karatas_logi@hotmail.com

Konya Mağaza Taşımacılığı

Konya ilimizde verdiğimiz hizmetler arasında Mağaza Taşımacılığı da yer almaktadır. Mağaza nakliyesi çok zahmetli ve özen gerektiren bir hizmet dalıdır. Kıyafetlerin ütülerinin bozulmadan bir yerden başka bir yere taşıma işlemini yapılabilmesi için nakliyat esnasında kullanacağımız aracın temiz olması, araca yüklenecek malzemelerin düzenli ve özenli paketlenmesi gerekmektedir. Konya nakliyat firmaları arasında Mağaza Taşımacılığı hizmetini en uygun ve kaliteli olarak sunan Karataş Nakliyat aynı hizmeti Karaman Nakliyat adıyla Karaman ilinde de vermektedir. Karaman ve Karataş Nakliyat firmalarımızın ortak hizmeti olan Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti mağaza eşyası taşıma hizmetine en uyumlu hizmetler arasında yer almaktadır.

Mağaza eşyası taşımacılığı sadece paketleme ile taşınmaz paketleri açılmış satışı tamamlanmamış eşyalarında olacağını düşündüğümüz zaman burada devreye askılı eşya taşıma hizmeti girmektedir. Askılı eşyalarınızı en uygun araçlarımızla güvenli üstüsü bozulmadan bir yerden başka bir yere uygun fiyata nakliye edebiliriz.

Ütülü kıyafet ve giyim malzemeleri için özel temin ettiğimiz askılı taşımacılığa uygun kasalara sahip araçlarımızla mağaza taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Normal ev nakliyesine göre daha titiz ve hijyenik ortamlarda taşınması gereken kıyafetler için anlaşma sağlanması halinde mağaza personeli de kullanılabilmektedir. Genelde paketli olan ürünlerden oluşan kolilerin taşınması için firma personelimiz işlerini gerçekleştirmektedir.
Mağaza taşımacılığındaki en önemli kural sergilenen, paketi açılmış olan kıyafetlerin ütüsünün bozulmadan ve deforme olmadan taşınabilmesidir. Bu nedende bu tür eşyalar için özel olarak yapılan askılı taşıma kasaları ile kıyafetleriniz aynı mağazadaki gibi araç içine asılarak transferi gerçekleştirilmektedir. Hiçbir müşterimizi geri çevirmemek adına sektörü ilgilendiren tüm işlemler için bir çözümümüz bulunmaktadır. Bu nedenle, bilgi almak için dahi olsa firmamızla iletişime geçmenizi öneriyoruz. Aynı kalitede hizmeti bildiğiniz kişilere ve daha ucuz fiyatlarla yaptırmak istemez misiniz? O halde bizi arayınız.

Etiketler: askılı kıyafet taşıma, kıyafet nakliyesi, mağaza taşıma, Mağaza Taşımacılığı