Nişantaş Mah. Nalan sok 8/B Selçuklu / KONYA
0555 406 80 07 karatas_logi@hotmail.com

Konya Sigortalı Taşımacılık

Konya sigortalı nakliyat hizmeti konusunda uzman olan firmamız, tüm nakliyat gereksinimlerinizi sigorta güvencesi altında karşılamaktadır. Evden eve nakliye konusunda her türlü hizmet dalına sahibiz.

Eşyalarınızın hasar görmesini engellemek için eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti. Eşyalarınızı hızlı ve güvenli yüklemek-indirmek için asansörlü nakliyat hizmeti. Eşyalarınızın taşıma esnasında soğuktan, sıcaktan, kardan ve yağmurdan zarar görmesini engelleyecek şekilde özel tasarlanmış kapalı araçlarımızla nakliyat sözleşmesi ve sigortalı nakliyat ile bütünleşen hizmet modellerimizle hizmet veriyoruz.

Sigortalı Nakliye Nedir?

Kısacası eşyalarınızın yükleme, taşıma ve indirme gibi aşamalarında fiziksel olarak zarar görmesi durumunda teminat altına alma zararın anlaşmalı sigorta tarafından karşılanması durumuna Sigortalı Nakliye diyoruz.

Nakliye Sigortası Nedir?

Nakliyat firmalarının evden eve taşımacılıkta daha doğrusu eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında başlarına gelebilecek olumsuzluklara karşı (Kırılma, Çizilme gibi) yapılan ve poliçede belirtilen şartlar kapsamında güvence altına alma durumuna Nakliyat Sigortası diyoruz. Yapılan sigortanın tam adı ise Emtea Nakliyat Sigortasıdır.

Emtea Nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat araçları ile taşınan eşyanın ticari ya da hususi olup olmaması aranmaksızın bir yerden başka bir yere taşınması esnasında başına gelecek herhangi bir olumsuzluktan etkilenmemek için kullanabileceğiniz sigorta türüne Emtea Nakliyat Sigortası denir.

Emtea Nakliyat Sigortası Yaptırmak Zorunlu mu?

Nakliyat sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Taşınacak eşyanın ya da malzemenin değerine göre isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Genellikle antika eşya olarak adlandırılan değeri yüksek ürün/eşya türlerinde tercih edilmektedir.

Karataş nakliyat yılların verdiği tecrübe ve güven ile siz değerli müşterilerimize isterlerse Sigortalı Nakliyat hizmeti de sunabilmektedir. Konya nakliyat firmaları arasında sigortalı taşımacılık hizmetini verebilen nadir firmalardan olduğumuzu bilmenizde fayda var.

Karaman evden eve nakliyat firmaları arasında hizmet veren Karamanoğlu nakliyat şubemiz Karaman ilinde Sigortalı Nakliyat hizmeti veren nadir firmalardandır. Dilerseniz Karaman da yaşayan ya da yaşayacak olan yakınlarınıza Karaman da asansörlü nakliyat, sözleşmeli nakliyat, sigortalı nakliyat, eşya paketleme ve ambalajlama gibi hizmetlerde verdiğimizi de ileterek yakınlarınızın eşyalarını kaliteli ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalandırabilirsiniz.

Google için anahtar kelimeler; Konya Sigortalı Nakliyat, Konya Evden Eve Nakliyat, Konya Nakliyat, Nakliyat Sigortası, Sigortalı Nakliyat, Emtea Nakliyat Sigortası gibi anahtar kelimeler kullanarak Google ve benzeri arama motorlarından en popüler web sitelerine ulaşabilirsiniz.