Nişantaş Mah. Nalan sok 8/B Selçuklu / KONYA
0555 406 80 07 karatas_logi@hotmail.com
Konya Evden Eve
Nakliyat Hizmetleri / 10 Ocak 2020 Cuma

Konya Evden Eve

Konya evden eve nakliyat firması olan Karataş nakliyat sizi hiç yormadan taşınma işlerinizi üstlenmektedir. Sizler için yorucu ve sıkıcı olan taşınma işleri bizim tecrübeli ekibimiz ve nakliyat hizmetine uygun araçlarımızla çok kısa zamanda zahmetsizce taşınmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Konya evden eve asansörlü nakliyat en önemli hizmet türüdür. Yükünüz araca yüklenmeden önce eğer koşullar uygunsa tercih edilmesi gereken en önemli nakliyat hizmetidir. Gerek yük boşaltma gerek geri yükleme esnasında eşyalarınızın merdivenden yada bina asansöründen indirilmesi ya da çıkarılması istem dışı kazalara sebep olabilir. Bu doğrultuda asansörlü nakliyat hizmeti almanız eşyalarınızın daha güvenli taşınmasına yardımcı olacaktır.

Eşya Paketleme Hizmeti

Konya eşya paketleme diğer önemli hizmet türlerinden biridir. Yukarda bahsettiğimiz asansörlü nakliyat hizmeti herhangi bir sebepten dolayı tercih edilmediğinde olması muhtemel kazalardan kaynaklanacak çizilme kırılma yırtılma gibi etkileri minimum seviyeye indirecek hizmet türüne eşya paketleme hizmeti diyoruz. Küçük ev eşyalarının paketlenmesi çok önemli bir detaydır bardak, tabak gibi cam ya da porselen setlerinizin sağlam bir şekilde yeni evinize ya da işyerinize taşınması en önem verdiğimiz durumdur. Bu anlayışla eşya ambalaj hizmeti nakliyat hizmetleri arasında çok önemli bir konumda olup ambalaj malzemelerinin en kaliteli ve dayanıklı olanlarını kullanarak siz değerli müşterilerimize eşya paketleme hizmetini en uygun fiyata vermekteyiz.

Konya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konya da çok sayıda nakliyat firması var. Çok sayıda olması rekabeti arttırmakla beraber sektörün yoğunluğundan faydalanarak merdiven altı nakliyecilerin de türemesine yol açmaktadır. Konya da anlaşmak üzere gittiğiniz nakliyat firması gerekli belge ve bilgiye sahip değilse kesinlikle uzak durmalısınız. Yeterlilik belgesine sahip olmayan bir nakliyat firması kesinlikle merdiven altı yapılardan biridir ve sizden işi alana kadar her türlü yola başvururlar. Hep yapılan yanlış ucuz nakliye kelimesine kanılmasıdır. Uygun fiyata nakliyat hizmeti vermek kolay değildir bunun için bölgeye hakim alanında uzmanlaşmış bir gün de birden fazla nakliyat hizmeti vermek gerekir. Bunlara ek olarak araçların kendilerine ait olması gerekir ki kira vb. ücretlerden vazgeçebilmeli. Merdiven altı dediğimiz firmalar bahsi geçen konularda tamamen yetersiz kaldıklarından eşya paketlenmesinden taşımaya yüklemeye ve indirmeye kadar eşyalarınıza her aşamada zarar vermektedir.

Konya en ucuz nakliyat firması

1991 yılından bu yana Konya da nakliyat hizmeti veriyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübe bizlerin her geçen gün daha iyi daha verimli hizmet sunma noktasında rehber olmuştur. Her yapılan iş bizim için yeni bir eğitim yeni bir tecrübe demektir ne demişler "Öğrenmenin Yaşı Yoktur." biz hiç bir zaman öğrenmekten vazgeçmiyoruz. Bizi başarılı kılan işte bu anlayıştır.

Peki, nedir bu ucuz nakliyat olayı derseniz yukarıda biraz bahsetmiştik Konya da ortalama nakliyat fiyatı 300-600 TL arasıdır tabi bunlara ek hizmetler mesafe gibi durumlar değişkenlik gösterir. Bir başka açıdan bakılırsa ilgili nakliyat firmasının giderleri gelirini belirler örneğin firmanın araçları yetersiz ve bir başka nakliyat firmasından destek araç kiralıyorsa bu fiyata yansır bir başka neden elemanlarının tecrübesiz olması 3 personelle yapılacak işi 5-6 kişi yapmaya çalışacaktır bu da yine nakliyat fiyatına yansıyacaktır. Bu sayılan basit nedenlerden dolayı fiyatı düşüremeyen merdiven altı nakliyat firması bu sefer ucuz eleman çalıştırmak için tamamen tecrübesiz kişilerden oluşan bir ekip ile gelecek ve eşya paketlemeden yükleme-indirme aşamalarına kadar kim bilir size ne kadar çok masraf çıkaracaktır. Ucuz nakliyat diye bir şey yoktur Uygun fiyata kaliteli nakliyat hizmeti dersek daha uygun olur.

Karaman evden eve nakliyat

Eğer ki Karaman ilindeyseniz şubelerimizden olan Karaman Evden Eve Nakliyat firması olan Karaman Nakliyat şubemizi de ziyaret ederek nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Karaman nakliyatta da evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ev eşyası taşıma, ev eşyası nakliyesi, sigortalı taşımacılık, sigortalı nakliyat, sözleşmeli nakliyat gibi hizmetlerden faydalana bilirsiniz. Karaman da en uygun fiyatlara nakliyat hizmeti almak için sizleri ve yakınlarınızı şubemize bekleriz.

Konya Evden Eve Yorumlar

Toplam 0 Yorum Yapılmış.
Yorum Yap
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

KONYA EVDEN EVE NAKLİYAT Son Makaleler

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli
Nakliyat Hizmetleri /16 Ocak 2020 Perşembe

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Her ev geçindiren kişinin başına gelebilecek durum ev taşımadır. Kimi zaman iş değişikliğinin yol açtığı şehir değişikliği kimi zaman ev alma gibi sebeplerden d

Konya Evden Eve
Nakliyat Hizmetleri /10 Ocak 2020 Cuma

Konya Evden Eve

Konya evden eve nakliyat firması olan Karataş nakliyat sizi hiç yormadan taşınma işlerinizi üstlenmektedir. Sizler için yorucu ve sıkıcı olan taşınma işleri biz

Karaman Evden Eve Nakliyat Web Sitemiz Açıldı
Nakliyat Hizmetleri /9 Ocak 2020 Perşembe

Karaman Evden Eve Nakliyat Web Sitemiz Açıldı

Konya evden eve nakliyat hizmeti veren Karataş Nakliyat aynı zaman da Karaman da Karamanoğlu nakliyat adıyla da nakliyat hizmeti vermektedir. Karaman da yaşayan